Voorjaarscompetitie

Iedereen kan meedoen aan de competitie want je wordt door de KNLTB op sterkte ingedeeld. Er is zelfs een competitie voor beginners en die slaat goed aan! 

LEES MEER

De voorjaarscompetitie loopt van april/juni en houdt 6 of 7 wedstrijden in die je uit en thuis speelt. Je gaat dus ook naar andere tennisclubs in de Regio en dat maakt het leuk. 

Opgeven kan bij de VCL (verenigingscompetitieleider) ook als je een keer wil invallen is het handig als de VCL dat weet. 

 

Helemaal onderaan vind je downloads van de huidige teams en overzicht van baanbezetting. 

Alle
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Alle
Di
Wo
Do
Vr
Za

Dames dubbel / 2e klasse

Dinsdag avond - Team 1

Danielle Raab (24342327)

Karin Boersma (22694293)

Marlies van der Ziel (19696531)

Merlinde Jansen (18131891)

Sanne Draaisma (31190545)

Wieke Dijkstra (12003883)

Uitslagen / standen

Heren dubbel 35+ / 1e klasse

Woensdag avond - Team 1

Jeroen Schaap (12126772)

Ruben van Hettema (24451339)

Walter Knopper (12622249)

Wichert Dijkstra (21283869)

Uitslagen / standen

Heren dubbel 35+ / 4e klasse

Woensdag avond - Team 2

Frank Hoekstra (18141595)

Gerhard Bruggink (26736918)

Jan de Jong (25961640)

Patrick Engwerda (22944249)

Wim van Ginkel (23048751)

Uitslagen / standen

Heren dubbel 35+ / 4e klasse

Woensdag avond - Team 3

Arie Stoeten (11666099)

Gerard Pars (15160025)

Ids Boersma (13464906)

Robert de Bruin (13121715)

Roland Dassler (13476645)

Steef van 't Klooster (21346682)

Uitslagen / standen

Heren dubbel 35+ / 4e klasse

Woensdag avond - Team 4

Gerben van Lune (30727723)

Henri Hendrikse (31417949)

Jelmer Hoekstra (29093228)

Marc Kaldijk (31417922)

Peter Lievaart (21109176)

Richard Willemsen (25794302)

Uitslagen / standen

Dames / Hoofd klasse

Donderdag middag - Team 2

Annita Witteveen van Berkum (13536443)

Gennie van Ginkel (20131534)

Petra Engwerda (21081603)

Petra Toering (12097160)

Toos Luijk (12315788)

Uitslagen / standen

Heren dubbel 50+ / 4e klasse

Donderdag avond - Team 1

Cees Stegenga (11493828)

Cor Steenbergen (24161330)

Jelle Visser (21060142)

Piet v/d Werf (13200089)

Regnerus Seinstra (10083332)

Uitslagen / standen

Beginners competitie / 8+9 klasse

Donderdag avond - Team 1

Dori Wijnbergen (30134285)

Marcel Muis (31218113)

Marijke de Vries (30284481)

Michel Witteveen (31185509)

NIco Achterstraat (31531938)

Uitslagen / standen

Beginners competitie / 8+9 klasse

Donderdag avond - Team 2

Elbrich Tymstra (30965128)

Elisah van Zanden (30818788)

Hendrik Breimer (30965136)

Kars Tolsma (30965144)

Lilian Willemsen-Meijer (31654495)

Yvonne Roukema-Muis (30818753)

Uitslagen / standen

Gemengd 17+ / 2e klasse

Vrijdag avond - Team 1

Gerben van Lune (30727723)

Jelmer Hoekstra (29093228)

Monique Hoekstra (29152623)

Rinske de Vries (31604056)

Uitslagen / standen

Gemengd 17+ / 2e klasse

Vrijdag avond - Team 2

Dori Wijnbergen (30134285)

Jannie Kuperus (21090416)

Marcel Muis (31218113)

Richard Willemsen (25794302)

Tara Willemsen (27363562)

Uitslagen / standen

Meisjes 11-17

Vrijdag - Team 1

Eline de Jong (28363779)

Tara Willemsen (27363562)

Heren 35+ / 2e klasse

Zaterdag hele dag - Team 1

Arie Stoeten (11666099)

Gerard Pars (15160025)

Patrick Engwerda (22944249)

Pier Kai Slump (23618795)

Roland Dassler (13476645)

Ruben van Hettema (24451339)

Wim van Ginkel (23048751)

Uitslagen / standen

Downloads